SEVERINA in NINA PUŠLAR na enem odru / 22. julij od 20. ure dalje / Plaža Portorož
Prihaja največji OPEN AIR glasbeni spektakel tega poletja na Obali!
V Portorož prihaja največja karavana »ekstaze zabave« katere je organizator zelo uspešen »EUTERPE EVENTS«.
»Po uspešno izpeljanem lanskem dogodku, se ekstaza zabave ponovno vrača na Obalo. Tokrat bo hrvaška diva Severina predstavila kar nekaj novih komadov, napovedala pa je tudi, še pred poletjem, izid novega albuma. Družbo na odru ji bo tokrat delala Nina Pušlar, glasbenica, katere pesem je bila največkrat predvajana na radijih v lanskem letu. Prepričana sem, da bodo obiskovalci zelo uživali.«; nam je zaupala Ines Bule, iz podjetja EUTERPE EVENTS.
Dogodek je namenjen vsem, ki imajo radi dobro zabavo na prostem, cenijo prestižno lokacijo ob morju in se želijo prepustiti ritmom odlične glasbe. Otvoril ga bo DJ Ney, ob 20.uri.
Na koncertu bo poskrbljeno tudi za tiste, ki si želijo še več doživetji. Posebna VIP LOŽA (VIP GOLD) bo zadovoljila še najbolj zahtevnega obiskovalca.
Več kot dovolj razlogov torej, da se 22. julija vidimo Velikem OPEN AIR glasbenem spektaklu v Portorožu.
Link dogodek Facebook :
https://www.facebook.com/events/296365537450940/?fref=ts
Prodaja vstopnic: vsa Eventimova prodajna mesta..